O NÁS

Prečo si vybrať práve nás?

Moderná spoločnosť si vyžaduje aj moderné riešenia. Jedno z nich Vám prinášame my. Videomarketing je čoraz vyhľadávanejšia forma propagácie. Pokiaľ hľadáte možnosť, ako zviditeľniť seba alebo Vašu spoločnosť, rozhodne je najlepším riešením videoprezentácia. Ide o nadčasové riešenie, ktoré dokonale upúta pozornosť všetkých navôkol, šetrí čas a podá informáciu presnejšie ako iný typ propagácie.

Naša práca je sprevádzaná kreatívnymi nápadmi, v oblasti tvorby videí máme skúsenosti a sme otvorení každej príležitosti. Ku každému klientovi máme individuálny prístup a úplnú zhovievavosť.  

Viac ako si viete predstaviť

Naše pôsobenie neustále rozširujeme o nové oblasti tvorby a nové miesta realizácie videí. V neposlednom rade sa venujeme produkcií priemyselných či industriálnych videí, ktoré dokážu podať nespočetné množstvo informácií v jednej minúte záznamu. Je to veľmi účinná forma, ktorou je možné vyjadriť napríklad svoje potreby či uľahčiť spôsob komunikácie. Našim poslaním je, aby forma Vašej propagácie narastala a aby Váš marketing napredoval. Máme širokú škálu spokojných kientov, vďaka ktorým sme tam, kde sme.

Zabezpečujeme okrem zhotovovania profesionálnych záberov aj letecké zábery, 3D vizualizácie, grafický design.